500 często używanych zwrotów angielskich

Opanuj często używane zwroty po

angielsku i zacznij mówić.


Zastanawiałeś się kiedyś jak szybko można nauczyć się mówić w języku angielskim ? Jak zapamiętać angielskie zwroty i wyrażenia ?

Jeżeli chcesz nauczyć się często używanych zwrotów angielski i zacząć samemu dogadywać się w różnych sytuacjach, to mamy dla Ciebie zestaw podstawowych, często używanych zwrotów konwersacyjnych.

Czym są angielski zwroty?

Zwroty po angielsku to nic innego jak angielski mp3/cd zawierajacy wszystko co będzie Ci potrzebne w konwersacjach z ludźmi z całego świata na wyjazdach zagranicznych i w wyjazdach do pracy. To kilkaset zwrotów angielskich i wyrażeń w języku angielskim tłumaczonych na język polski. Słuchając mimowolnie zapamiętujesz.

 Jak umiejętności nabędziesz z tym kursem?

 • Samodzielnie zadawać pytania i odpowiadać po angielsku.
 • Konstruować i wypowiadać proste wypowiedzi
 • Czuć pewność siebie, że umiesz samodzielnie się dogadać po angielsku ze wszystkimi.
 • Opanować angielski mówiony na dobrym podstawowym poziomie
 • To z tym kursem to osiągniesz. (Potem możesz przejść do dalszych etapów zaawansowania z naszymi kursami)

Angielskie zwroty uczą zrozumienia i mówienia na podstawowym poziomie.

Ten kurs uczy najważniejszych rzeczy, mówienia i rozumienia po angielsku. W naszym kursie najważniejszym założeniem jest instynktowny sposób nauki. Najpierw zapamiętujesz dane zdanie lub wyrażenie poprzez systematyczne powtarzanie specjalnie przygotowanych zwrotów angielskich, a potem możesz budować swoje własne przykłady.

Jakie korzyści osiągniesz z tym kursem?
Nasz kurs audio cd/mp3 jest tak skonstruowany, żeby wykorzystać naturalną zdolność mózgu do uczenia się. Kurs „Zwroty po angielsku” zawiera kilkaset pogrupowanych w kategorie tematyczne często używanych wyrażeń, takich gotowców konwersacyjnych. Krok po kroku przez minimalnie 15 minut dziennie przez okres kilku tygodni i w ciągu tego czasu nauczysz się samodzielnie dogadywać po angielsku. Potem na zasadzie logiki będziesz budować coraz więcej własnych wypowiedzi.

Dla kogo jest kurs angielskie zwroty?

Chociaż kurs jest przeznaczonych dla osób początkujących, to również osoby na średnim poziomie zaawansowania w angielskim znajdą tutaj bardzo cenne ćwiczenia w polepszaniu akcentu i płynności wypowiedzi.

Po co mi ten kurs?
Nie potrzeba perfekcyjnie znać wszystkich czasów, mowę zaprzeszłą czy mowę zależną. Standardowe kursy, czy lekcje szkolne bazują na ciągłym skupianiu się na gramatyce.

Jeżeli będziesz miał kontakt z innymi ludźmi mówiącym po angielsku, szybko przekonasz się, że tym czego najbardziej brakuje do swobodnego rozmawiania po angielsku, to gotowe wypowiedzi i słówka.

Wszystko co potrzebujesz to wiedzieć co chcesz powiedzieć i ubrać to w proste zdania.
Kurs ma na celu nauczenia Ciebie mówienia na głos prostych wypowiedzi, które będą ci najbardziej potrzebne w codziennych konwersacjach.
Taka umiejętność da ci dużo pewności siebie w wielu sytuacjach.

Gdzie się uczyć angielskich zwrotów?

Nagrania są podzielone na dwie części.

Pierwszą część nagrań polecamy słuchać w tle, kiedy coś robisz na komputerze albo podczas innych zajęć. Możesz również słuchać podczas przejazdów samochodem.

Potem należy słuchać drugą część nagrań, tym razem już aktywnie. Wystarczy na to poświęcić 15 minut dziennie na aktywne powtarzanie za lektorem wyrażeń i zdań, które wcześniej słuchałeś w części pierwszej.

Znajomość angielskiego jest dzisiaj koniecznością. Niezależnie czy wyjeżdżach na wakacje albo do pracy dobrze jest umieć samodzielnie sobie radzić i samodzielnie się dogadywać po angielsku z innymi.

Ten kurs daje ci właśnie taką możliwość sprawnej nauki angielskiego mówionego. Wystarczy mp3 player albo słuchasz w tle na komputerze robiąc coś innego lub też możesz nawet słuchać w samochodzie podczas przejazdów. Nagrania są tak zorganizowane i sprzyjają zapamiętywaniu, że nauczysz się ich szybko.

Na tej stronie znajdzie również słówka po angielsku
, a tutaj rozmówki angielskie

 

Incoming search terms:

 • 500 zwrotów po angielsku
 • 500 Zwrotów Z Angielskiego
 • angielskie zwroty uzywane w dniu codziennym
 • zwroty przydatne w pracy po angielsku
 • 500 zwrotów po angielsku mp3
 • czesto uzywane zwroty w angielskim
 • 500 angielski zwrotow
 • tak to zrozumiałem po angilesku
 • zwrot nieszczęśliwie zakochana po angielsku
 • zwroty po angielsku 500

Podziel się jeżeli Ci się spodobało>>>